Catalunya: Clasificaciones 2019

Todos los resultados de Catalunya en 2019. Clasificaciones en los enlaces de cada prueba.

Para mayor difusión de cada evento y/o patrocinio de la sección contacten en publicidad@ciclo21.com

Las carreras que no aparezcan pueden ser remitidas a redaccion@ciclo21.com

7 julio
4a Clàssica Xavi Tondo Valls
Tarragona
Carretera
Elit
Classificacio
7 julio
51è Trofeu Abelard Trenzano St Pere de Ribes
Barcelona
Carretera
Elit
Classificacions
Inscripcions
6 julio Open BTT Lleida – Navès Navès
Lleida
BTT
Raid XCO
classificacio_open.pdf
6 julio La Bike Kids Race Navès
Lleida
BTT
Promoció
prebenjami.pdf
benjami.pdf
principiant.pdf
alevi.pdf
infantil.pdf
30 junio
53è GP Sant Pere Perafort
Tarragona
Carretera
Elit
Classificacio
30 junio
Kids Cup BCN – Les Franqueses

  • Kids Cup Barcelona
Les Franqueses
Barcelona
BTT
Promoció
Classificacio Infantils
Classificacio Alevins
Classificacio Principiants
Temps X Volta
30 junio
17è Memorial Manuel Calmaestra – Cadet – Femines Cadet Junior

  • Copa Catalana Cadet
  • Copa Catalana Fèmines Junior Cadet
Terrassa
Barcelona
Carretera
Cadet
classificacio_cadets_manuel_calmaestra.pdf
30 junio
Barcelona – Campionat de Catalunya de BMX Barcelona
Barcelona
BMX
Circuit
classificacions_bmx_bcn.pdf
30 junio
Open BCN – Les Franqueses – Kia Semprocar

  • Open Barcelona
Les Franqueses
Barcelona
BTT
Raid XCO
Classificacio Elit, S-23 i M-30
ruc Classificacio Junior, M-40 i Femines Elit i S-23
Classificacio M-50 i Femines Junior
Classificacio M-60 i Femines Cadet
Temps X Volta Cursa 1
Temps X Volta Cursa 2
27 junio
Barcelona – Lliga Estiu Barcelona
Barcelona
Pista
Pista
classificacio.pdf
23 junio
Kids Cup BTT Lleida – Tartare Tartareu
Lleida
BTT
Promoció
infantil.pdf
alevi.pdf
principiant.pdf
benjami.pdf
prebenjami.pdf
23 junio
Open Lleida BTT – Tartare Tartareu
Lleida
BTT
Raid XCO
clasificacio_elit_m30_junior.pdf
clasificacio_cadet_m40_50_60_femines.pdf
22 junio
Copa Catalunya Infantil – Vinallop Vinallop
Tarragona
Carretera
Promoció
Prebenjamins
Benjamins
Principiants
Alevins
Fèmines infantils
Infantils
16/06/2019 57a Volta Ciclista Tarragona Et3

  • Ranquing Master 30
Reus
Tarragona
Carretera
M30
Classificació 3 Etapa
Classifiació General
16/06/2019 Campionat de Catalunya Infantil BTT. Cervera

  • Campionat de Catalunya
Cervera
Lleida
BTT
Promoció
Classificacio Pre-Benjamins
Classificacio Benjamins
Classificacio Principiants
Classificacio Alevins
Classificacio Infantils
16/06/2019 CCI Vall de Boí – XCO

  • Copa Catalana Internacional BTT
Barruera
Lleida
BTT
Raid XCOI
Classificació Cursa
Inscripció Cursa
16/06/2019 Prades

  • Copa Tarragona
Prades
Tarragona
Trial
CT
ct19_3-classificacio.pdf
15/06/2019 57a Volta Ciclista Tarragona Et2 – CRI

  • Ranquing Master 30
Riudecanyes
Tarragona
Carretera
M30
Classificació General Xallenge després CRI
Classificació CRI
15/06/2019 73a Cursa de Festa Major – 41 Memorial Gabriel Bosch

  • Copa Catalunya Infantil
Sant Joan Despí
Barcelona
Carretera
Promoció
classificacions.pdf
15/06/2019 57a Volta Ciclista Tarragona Et1

  • Ranquing Master 30
La Pobla de Mafumet
Tarragona
Carretera
M30
Classificació 1 Etapa
15/06/2019 CCI Vall de Boí – CRI

  • Copa Catalana Internacional BTT
Vall de Boí
Lleida
BTT
Raid XCOI
Classificació Cursa
09/06/2019 Enduro Aran

  • Copa Catalana Enduro
Salardú
Lleida
BTT Descens
Enduro
Classificació per Categories
Classificació Scratch
09/06/2019 Copa Catalunya Cuabarrada Kids

  • Copa Catalunya Infantil BTT
Canyelles
Barcelona
BTT
Promoció
classificacions.pdf
09/06/2019 Campionat de Catalunya de BTT

  • Campionat de Catalunya
Avià
Barcelona
BTT
Raid XCO
Classificacio Elits i S-23
Classificacio Junior
Classificacio M-30 Fem. Elit i Fem S-23
Classificacio Fem. Junior
Classificacio M-60 Fe. cadet i Fem. Master
Classificacio Cadet M-40 i M-50
09/06/2019 St Antoni de Vilamajor

  • Copa Catalana – Kids Cup – Open Cup
St Antoni de Vilamajor
Barcelona
Trial
CC
cc19_3.pdf
08/06/2019 Cursa Ciclista Sant Julià de Vilatorta

  • Copa Catalunya Infantil
Sant Julià de Vilatorta
Barcelona
Carretera
Promoció
CLASSIFICACIÒ PRE-BENJAMI i BENJAMINS
CLASSIFICACIÒ PRINCIPIANTS
CLASSIFICACIÒ ALEVINS
CLASSIFICACIÒ INFANTILS
08/06/2019 4a Cursa St Julià de Vilatorta – Campionat de Catalunya Júnior – Fèm Elit S23

  • Campionat de Catalunya
  • Copa Catalana Fèmines Elit Sots23
Sant Julià de vilatorta
Barcelona
Carretera
Junior
CLASSIFICACIÒ
08/06/2019 4a Cursa St Julià de Vilatorta – Cadet – Fèm Cadet i Júnior

  • Copa Catalana Cadet
  • Copa Catalana Fèmines Junior Cadet
  • Copa Catalana Fèmines Elit Sots23
Sant Julià de vilatorta
Barcelona
Carretera
Cadet
CLASSIFICACIÒ
02/06/2019 Copa Catalunya Infantil Carretera Ciutat de Mataró -Memorial Antonio Granados

  • Copa Catalunya Infantil
Mataró
Barcelona
Carretera
Promoció
classificacions.pdf
02/06/2019 38 Cursa Ciclista del Llobregat – Navàs Sant Boi – Copa Esp Junior Navàs
Barcelona
Carretera
Junior
classificacionsb.pdf
02/06/2019 XX Memorial Andreu Domènech

  • Xallenge Veterans
Vilassar de Mar
Barcelona
Carretera
Màster
Classificació
01/06/2019 MiniDH Sea Otter Girona

  • MiniDH Kids Cup
Girona
Girona
BTT Descens
MiniDH
Classificació
01/06/2019 Open BTT – Sea Otter Pavelló de Fontajau
Girona
BTT
Promoció
prebenjamins_sea_otter.pdf
benjamins_sea_otter.pdf
principiants_sea_otter.pdf
alevins_sea_otter.pdf
infantils_sea_otter.pdf
26 mayo
Open TGN – Hospitalet de l’Infant

  • Open Tarragona
Hospitalet de l’Infant
Tarragona
BTT
Raid XCO
Classificacio Elits i S-23
Classificacio Junior i M-30
Classificacio M-40, Cadet i Femines Elit
Classificacio M-50 i M-60
Temps X Volta Cursa 1
Temps X Volta Cursa 2
25 mayo
CRI – Junior Ma40 Ma50

  • Xallenge Veterans
  • Copa Catalana Fèmines Elit Sots23
Súria
Barcelona
Carretera
Open 19-49
classificacio_cri2.pdf
25 mayo
Open BTT Girona – Sant Hilari Sacalm

  • Open Girona
Sant Hilari Sacalm
Girona
BTT
Raid XCO
Classificacio Elits i S-23
Classificacio Masters Juniors i Femines
Classificacio M-50 i Cadet
Classificacio M-60 i Fem Cadet
25 mayo
Kids Cup GRN – St Hilari Sacalm

  • Kids Cup Girona
St Hilari Sacalm
Girona
BTT
Promoció
Classificacio Pre-Benjamins
Classificacio Benjamins
Classificacio Principiants
Classificacio Alevins
Classificacio Infantils
25 mayo
CRI Campionat de Catalunya Elit S23 – Fèm Elit S23 Súria
Barcelona
Carretera
Open 19-49
classificacio_cri3.pdf
25 mayo
CRI Cadet – Màster 60- Campionat de Catalunya Fèmines Cadet i Junior

  • Xallenge Veterans
  • Copa Catalana Fèmines Junior Cadet
Súria
Barcelona
Carretera
Open 19-49
classificacio_cri1.pdf
19/05/2019 41a Cursa Vall dels Avellaners

  • Xallenge Veterans
El Milà
Tarragona
Carretera
Màster
classificacio.pdf
19/05/2019 11è Memorial Antonio Miguel Ramirez Et2

  • Copa Catalana Cadet
Palafrugell
Girona
Carretera
Cadet
Classificació 2 Etapa
Classificació General Xallenge
19/05/2019 Kids Cup BTT Girona – Quart

  • Kids Cup Girona
Quart, Girona
Girona
BTT
Promoció
Classificacio Pre-Benjamins
Classificacio Benjamins
Classificacio Principiants
Classificacio Alevins
Classificacio Infantils
Temps X Volta Promocio
19/05/2019 DH Osor

  • Copa Catalana DH
Osor
Girona
BTT Descens
DH
final_categories_osor19.pdf
final_scratx_osor19.pdf
19/05/2019 L’Ametlla del Vallès

  • Copa Barcelona
L’Ametlla del Vallès
Barcelona
Trial
CT
classificació #1 l’ametlla del vallès
general #1 l’ametlla del vallès
19/05/2019 Open BTT Girona – Quart

  • Open Girona
Quart, Girona
Girona
BTT
Raid XCO
Classificacio Elits i S-23
Classificacio Junior i M-30
Classificacio M-60 i Femins Cadet
Temps X Volta Cursa 1
Temps X Volta Cursa 2
Classificacio M40 i Fem Elit
Classificacio M-50 i Cadet
18/05/2019 Copa Catalunya Infantil – Perelada

  • Copa Catalunya Infantil
Perelada
Girona
Carretera
Promoció
prebenjami.pdf
benjamins.pdf
principiants.pdf
alevins.pdf
infantils.pdf
18/05/2019 8a Clàssica Isaac Galvez

  • GRANS CLÀSSIQUES-Trofeu Joan Casadevall
Vilanova i la Geltrú
Barcelona
Carretera
Elit
Classificacio Galvez V2
Classificacio Galvez V3
18/05/2019 11è Memorial Antonio Miguel Ramirez CRI

  • Copa Catalana Cadet
Palafrugell
Girona
Carretera
Cadet
Classificació
12/05/2019 70è Trofeu GP Òdena – Campionat de Catalunya Elit – S23

  • Campionat de Catalunya Ruta
Òdena
Barcelona
Carretera
Elit

Classificacions

12/05/2019 Copa Catalunya BTT Montroig

  • Copa Catalunya Infantil BTT
Montroig
Tarragona
BTT
Promoció
Classificació
12/05/2019 MiniDH Serra del Roselló

  • MiniDH Kids Cup
Serra del Roselló
Lleida
BTT Descens
MiniDH
Classificació
12/05/2019 2n Trofeu Vila de Juneda de Fèmines

  • Copa Catalana Fèmines Junior Cadet
  • Copa Catalana Fèmines Elit Sots23
Juneda
Lleida
Carretera
Fèmines
clasificacio.pdf
11/05/2019 Open BCN – Tuixonada Xtrem 19

  • Open Barcelona
Sant Quintí de Mediona
Barcelona
BTT
Raid XCO
classificacions_elits_s23_m30.pdf
classificacions_junior_m40_femines.pdf
classificacions_cadets_m50_femines_m60.pdf
11/05/2019 2a Remences Kids – Campionat Catalunya Infantil

  • Campionat de Catalunya Ruta
St Esteve de’n Bas
Girona
Carretera
Promoció
Classificacio Pre-Benjamins
Classificacio Benjamins
Classificacio Principiants
Classificacio Alevins
Classificacio Infantils
11/05/2019 Kids Cup BCN – Tuixonada Xtrem 19

  • Kids Cup Barcelona
Sant Quintí de Mediona
Barcelona
BTT
Promoció
classificacions.pdf
05 mayo
23è Memorial Fidel Bagan – Cadet

  • Copa Catalana Cadet
Sabadell
Barcelona
Carretera
Cadet
Classificació
Sprints Cadets
05 mayo
23è Memorial Fidel Bagan -Junior

  • Copa Catalana Junior
Sabadell
Barcelona
Carretera
Junior
Classificació
Sprints Juniors
01 mayo
21a Pujada al Mirador d’Alcanar

  • GRANS CLÀSSIQUES-Trofeu Joan Casadevall
Alcanar
Tarragona
Carretera
Elit
classificacio.pdf
01 mayo
39è Trofeu Primavera – Memorial JM Carrera – Campionat de Catalunya Fèmines

  • Copa Catalana Fèmines Junior Cadet
  • Copa Catalana Fèmines Elit Sots23
  • Campionat de Catalunya Ruta
Olot
Girona
Carretera
Fèmines
Classificació
01 mayo
39è Trofeu Primavera – Memorial JM Carrera – Cadet – Campionat de Catalunya

  • Campionat de Catalunya Ruta
Olot
Girona
Carretera
Cadet
Classificació
01 mayo
39è Trofeu Primavera – Memorial JM Carrera- Junior

  • Copa Catalana Junior
Olot
Girona
Carretera
Junior
Classificació
27 abril
Roda de Barà

  • Copa Tarragona
Roda de Barà
Tarragona
Trial
CT
classificació #2 roda de bera
general #2 roda de bera

 

27 abril

CRI – Campionat Catalunya Junior (M) Master 40 Master 50 Paraciclisme

  • Copa Catalana Junior
  • Xallenge Veterans
L’Hospitalet de l’Infant
Tarragona
Carretera
Open 19-49
Classificació
27 abril
CRI – Campionat Catalunya Master 30 – Tandem

  • Copa Catalana Junior
  • Xallenge Veterans
L’Hospitalet de l’Infant
Tarragona
Carretera
Open 19-49
Classificació
27/04/2019 CRI – Campionat Catalunya Cadet (M) – Master 60

  • Copa Catalana Cadet
  • Xallenge Veterans
L’Hospitalet de l’Infant
Tarragona
Carretera
Open 19-49
Classificació
22/04/2019 Kids Cup GRN – Les Preses

  • Kids Cup Girona
Les Preses
Girona
BTT
Promoció
Classificacio Pre-Benjamins
Classificacio Benjamins
Classificacio Principiants
Classificacio Alvevins
Classificacio Infantils
22 abril
Open GRN – Les Preses

  • Open Girona
Les Preses
Girona
BTT
Raid XCO
Classificacio Elits i S-23
Classificacio Junior i M-30
Classificacio M-40 i Femines
Classificacio M-50, Cadets i Femines Junior
Classificacio M-60 i Femines Cadet
Temps X Volta Cursa 1
Temps X Volta Cursa 2
21 abril
Volcat 2019 Et4 Barcelona BTT
Etapes XCS
cuarta_etapa_volcat.pdf
general_volcat_final.pdf
21 abril
3a Copa Catalunya Infantil Duesaigües

  • Copa Catalunya Infantil BTT
Duesaigües
Tarragona
BTT
Promoció
Classificació per categories
20 abril
Volcat 2019 Et3 Barcelona BTT
Etapes XCS
tercera_etapa_volcat.pdf
general_volcat_despres_tercera_etapa.pdf
19 abril
Volcat 2019 Et2 Barcelona BTT
Etapes XCS
segona_etapa_volcat.pdf
general_volcat_despres_segona_etapa.pdf
18 abril
Volcat 2019 Et1 Igualada
Barcelona
BTT
Etapes XCS
primera_etapa_volcat.pdf
14 abril
Enduro Riudarenes

  • Copa Catalana Enduro
Riudarenes
Girona
BTT Descens
Enduro
enduro-de-la-selva-2019-categories_2019_04_15_20_49_09_875.pdf
14 abril
GP Primavera KH7 – Les Franqueses

  • GRANS CLÀSSIQUES-Trofeu Joan Casadevall
Les Franqueses
Barcelona
Carretera
Elit
carreras.pdf
13 abril
5è Trofeu 15 d’Abril La Canonja
Tarragona
Carretera
Junior
Classificació
13 abril
Campionat Catalunya Infantil i Master Tortosa
Tarragona
Pista
Pista
1_volta_sortida_parada.pdf
classificacions_alevins.pdf
classificacions_masters.pdf
classificacions_scratx_i_punts_infantils.pdf
classificacions_velocitat_infantils.pdf
omnium.pdf
7 abril Criterium Ampúriabrava

  • Copa Criterium
Empúriabrava
Girona
Carretera
Elit
Classificació
Sprints
7 abril Criterium Ampúriabrava

  • Xallenge Veterans
Empúriabrava
Girona
Carretera
Màster
Classificació Masters-40
Classificació Masters-50-60 i Femines
6 abril Open Lleida BTT-Memorial Pera Almacelles
Lleida
BTT
Raid XCO
Classificació
Temps x Volta
6 abril Memorial Alfredo Pera

  • Copa Catalunya Infantil BTT
Almacelles
Lleida
BTT
Promoció
Classificació Infantils – Alevins – Principiants
Temps x Volta Infantils – Alevins – Principiants
Classificació Benjamins
Classificació PreBenjamins
31 marzo
Open GRN – Castell d’Aro

  • Open Girona
Castell d’Aro
Girona
BTT
Raid XCO
Classificació Elits i Sub-23
Classificació Juniors i Masters-30
Classificació Femines i Masters-40
Classificació Cadets – Masters-50 – Femines Junior
Classificacio Masters-60 i Femines Cadet
31 marzo
Kids Cup GRN – Castell d’Aro

  • Kids Cup Girona
Platja d’Aro
Girona
BTT
Promoció
Classificació PreBenjamins
Classificació Benjamins
Classificació Principiants
Classificació Alevins
Classifació Infantils
24 marzo
73è Anniversari CC Catalunya

  • Copa Criterium
  • Ranquing Master 30
Barcelona Carretera
Elit
clasificacio_m30.pdf
clasificacio_elit.pdf
24 marzo
73è Anniversari CC Catalunya

  • Copa Catalana Junior
Barcelona Carretera classificacio_junior.pdf
24 marzo
73è Anniversari CC Catalunya

Copa Catalana Cadet

Barcelona
Barcelona
Carretera
Cadet
clasificacion-cadet.pdf
24 marzo
73è Anniversari CC Catalunya Barcelona
Barcelona
Paraciclisme
Carretera
clasificacio_m30.pdf
23 marzo
Copa Catalunya Infantil BTT

  • Copa Catalunya Infantil BTT
Vilajuïga
Girona
BTT
Promoció
Classificacio Pre-Benjamins
Classificacio Benjamins
Classificacio Principiants
Classificacio Alevins
Classificacio Infantils
23 marzo
Down Urban Barcelona

  • Copa Catalana Down Urban
Barcelona
Barcelona
BTT Descens
DH Urbà
Classificació
Finasl Dual Femines i Tandems
Cuadre Dual Nois
17 marzo
11è GP Vila de Papiol

  • Xallenge Veterans
El Papiol
Barcelona
Carretera
Màster
CLASSIFICACIÒ MASTER-50/60
CLASSIFICACIÒ MASTER-40
17 marzo
Open BCN -St Bartomeu del Grau

  • Open Barcelona
St Bartomeu del Grau
Barcelona
BTT
Raid XCO
Classificacio Junior i M-40
Classificacio M-50 i Femines
Classificacio M-60, Cadets i Femines Junior i Cadet
Classificacio Elit S-23 i M-30
Temps X Volta Elit S-23 i M-30
Temps X Volta Junior Masters i Femines
17 marzo
15a Lliga Catalana BMX – Terrassa

  • Lliga Catalana BMX 2019
Terrassa
Barcelona
BMX
Circuit
classificacio.pdf
17 marzo
Kids Cup BCN -St Bartomeu del Grau

  • Kids Cup Barcelona
St Bartomeu del Grau
Barcelona
BTT
Promoció
Classificacio Infantils
Classificacio Alevins
Classificació Principiants
Temps X Volta Promocio
17 marzo
El Catllar

  • Copa Tarragona
El Catllar
Tarragona
Trial
CT
classificació #1 el catllar
17 marzo
El Prat del Llobregat – Cadet – Fèmines Cadet Junior

  • Copa Catalana Cadet
  • Copa Catalana Fèmines Junior Cadet
El Prat del Llobregat
Barcelona
Carretera
Cadet
Classificació
17 marzo
El Prat del Llobregat – Junior – Fèmines Elit Sots23

  • Copa Catalana Junior
  • Copa Catalana Fèmines Elit Sots23
El Prat del Llobregat
Barcelona
Carretera
Junior
Classificació
16 marzo
Open Escolar Girona Girona
Girona
BTT
Open Escolar
prebenjamins.pdf
benjamins.pdf
principiants.pdf
alevi.pdf
infantil.pdf
16 marzo
Lliga Hivern – PISTA VELÒDROM D’HORTA BARCELONA Barcelona
Barcelona
Pista
Pista
menblind.pdf
alevins.pdf
americanes.pdf
infantils.pdf
keirin_cadet.pdf
keirin_femines.pdf
keirin_open.pdf
tempos.pdf
10 marzo
Calldetenes

  • Copa Osona
Calldetenes
Barcelona
Trial
CT
classifcació_2_calldetenes
10 marzo
3a Cursa Vila d’Esparreguera

  • Xallenge Veterans
Esparreguera
Barcelona
Carretera
Màster
CLASSIFICACIÒ
10 marzo
89è Campionat de Sabadell

  • GRANS CLÀSSIQUES-Trofeu Joan Casadevall
Sabadell
Barcelona
Carretera
Elit
classificacio_1003.pdf
10 marzo
18 Ed CCI Corró d’Amunt

  • Copa Catalana Internacional BTT
corró d’Amunt
Barcelona
BTT
Raid XCOI
Classificació Cursa
9 marzo 48è Trofeu Joan Escolà

  • GRANS CLÀSSIQUES-Trofeu Joan Casadevall
Sabadell
Barcelona
Carretera
Elit
clasificacio.pdf
9 marzo Copa Catalunya Infantil BTT – Sant Gregori

  • Copa Catalunya Infantil BTT
Sant Gregori
Girona
BTT
Promoció
Classificacio Pre-Benjamins
Classificacio Benjamins
Classificacio Principiants
Classificacio Alvevins
Classificacio Infantils
6 marzo Cursa Social La Peratallada Peratallada
Girona
Carretera
Open-Social
Classificació
3 marzo
GP Penya Blaugrana Montmeló

  • Xallenge Veterans
Montmeló
Barcelona
Carretera
Màster
Classificacio Master 40
Classificacio Master 50 i 60
3 marzo
4t Trofeu Vila de Ripoll – CTER- Cadet -Fèmines Cadet Junior

  • Copa Catalana Cadet
  • Copa Catalana Fèmines Junior Cadet
Ripoll
Girona
Carretera
Cadet
Classificació
3 marzo
4t Trofeu Vila de Ripoll – CTER- Junior – Fèmines Elit i Sots23

  • Copa Catalana Junior
  • Copa Catalana Fèmines Elit Sots23
Ripoll
Girona
Carretera
Junior
Classificació
3 marzo
Open GRN – Porqueres

  • Open Girona
Porqueres
Girona
BTT
Raid XCO
Classificacio Elits i S-23
Classificacio Junior i M-30
Classificacio M-40 i Femines Elit
Classificacio M-50, Cadets i Femines Junior
Classificacio M-60 i Femins Cadet
3 marzo Kids Cup BTT Girona – Porqueres

  • Kids Cup Girona
Porqueres
Girona
BTT
Promoció
Classificacio Pre-Benjamins
Classificacio Benjamins
Classificacio Principiants
Classificacio Alevins
Classificacio Infantils
2 marzo
Montroig – Lliga Hivern Montroig del Camp
Tarragona
Pista
Pista
classificacio.pdf
puntuacio_clubs.pdf
27 febrero
Cursa Social La Catalana Peratallada
Girona
Carretera
Open-Social
clasificacion-general_la_catalana.pdf
24 febrero
15a Lliga Catalana BMX – Barcelona

  • Lliga Catalana BMX 2019
Barcelona
Barcelona
BMX
Circuit
classificacio.pdf
24 febrero
1a Cursa Social Terra de Garnatxes Gandesa
Tarragona
Carretera
Open-Social
Classificació
20 febrero
Cursa Social La Gironina Peratallada
Girona
Carretera
Open-Social
Classificació
17 febrero
9a Cursa social Baix Penedès El Vendrell
Tarragona
Carretera
Open-Social
Classificacions V2
17 febrero
Open BCN – Sant Vicenç dels Horts

  • Open Barcelona
St Vicenç dels Horts
Barcelona
BTT
Raid XCO
General 1ª Cursa
General 2ª Cursa
General 3ª Cursa
16 febrero
Open Escolar BTT Fornells Fornells de la Selva
Girona
BTT
Open Escolar
Classificació
16 febrero
33a Xallenge Ciclista – Trofeu d’Hivern La Canonja
Tarragona
Carretera
Open-Social
Classificació Cursa
General Challenge

10 febrero

8a Cursa Social XTV Valls
Tarragona
Carretera
Open-Social
Classificacions
10 febrero
Cursa Social de la Bisbal La Bisbal d’Empordà
Girona
Carretera
Open-Social
Classificació
10 febrero
Marathon Cup – Sant Joan de Mediona

  • Copa Catalana Marató
Sant Joan de Mediona
Barcelona
BTT
Marató
Classificació Cursa
09 febrero
33a Xallenge Ciclista – Trofeu St Sebastià La Canonja
Tarragona
Carretera
Open-Social
classificacio.pdf
02 febrero
Barcelona – Lliga Hivern Barcelona
Barcelona
Pista
Pista
250_metres.pdf
alevins.pdf
cadet_masculi.pdf
femines.pdf
infantils.pdf
open_masculi.pdf
27 enero
Open BTT la Selva – Cassà

  • Open BTT La Selva
Cassà
Girona
BTT
Raid XCO
Classificació Volta Llarga
Classificació Volta Curta
Llistat Temps Cicloturistes i No Federats Volta Llarga
Llistat Temps Cicloturistes i No Federats Volta Curta
Classificació Ebikes
Graelles Sortides per propera cursa
27 enero
Cursa Josep Florencio – Montroig Montroig
Tarragona
Carretera
Open-Social
classificacio_social_josep_florencio_-_montroig.pdf
20/01 Crematorrons – Open BTT la Selva Breda
Girona
BTT
Raid XCO
Classificacio E-Bike
Classificacio Volta Llarga
Classificacio Volta Cursa
Llistat Temps Volta Llarga
Llistat Temps Volta Curta
20/01 Cursa Ciclista El Perelló El Perelló
Tarragona
Carretera
Open-Social
Classificacions
13/01 Argimon XC – Open BTT la Selva Riudarenes
Girona
BTT
Marxes
Classificació Volta Curta
Classificació EBIKES
Llistat Temps Cicloturistes i No Federats Volta Llarga
Llistat Temps Cicloturistes i No Federats Volta Curta
Classificació Volta Llarga

Comentar

Su dirección de correo electrónico no será publicada.Los campos necesarios están marcados *

*